APINFIORE

Naše první kořeny sahají do doby před mnoha lety, kdy dědeček Gino Fontanelli objevuje fascinující svět včel a vše, co toto okouzlující dílo může nabídnout. Jeho syn Franco Fontanelli se brzy rozhodl jít ve šlépějích svého otce a rychle se stal zručným a zkušeným včelařem , ale nejen… Franco, který svou práci včelaře velmi miluje, měl vždy silnou vášeň a obchodní intuici, takže se rozhodne rozšířit trh a otevřít si vlastní individuální společnost s názvem APICOLTURA FRANCO FONTANELLI a společně s medem, mateří kašičkou, propolisem a pylem vlastní výroby uváží vytvořit kosmetickou řadu a jeden z doplňků stravy na jejich bázi. vzácné dary úlu také pomocí vzácných léčivých rostlin, olejů, másel a zcela přírodních surovin. Po celá léta Franco studoval každý jednotlivý vzorec, jeden po druhém, aby nabídl vysoce kvalitní fyto-bylinné přípravky.

V roce 2012 do společnosti vstoupila její dcera Azzurra a její manžel Luca a okamžitě zastávali zásadní role v rodinném podniku. Hlavními funkcemi Lucy a Azzurry je obnovovat image společnosti, umožnit jim držet krok s požadavky trhu, rozšiřovat vývoj a šířit značku, při zachování vzácné a přesné práce zděděné po jejich otci Francovi.

Dnes se firma jmenuje APINFIORE: každý náš produkt se rodí z inspirace as velkým posláním se nám líbí, že každý, kdo si koupí některý z našich produktů, si odnese domů kousek z nás.

View:18/9/All/
Filtrovat

Zobrazen 1. – 18. z 66 výsledků