f

f

Czech Czech English English Italian Italian Slovak Slovak

Naše poslání je jednoduché; vyrábět úžasné, čisté, přírodní a organické produkty, které jsou bezpečné pro lidské zdraví, podporují výkonnost a nezatěžují žádným způsobem naši planetu.

Naší vášní je pomáhat lidem cítit se, myslet a vypadat lépe, aby mohli vytěžit z všedního dne maximum. Společně se pak můžeme podílet na tom, dělat svět lepším místem.

Naše cesta již začala naším DOPLŇOVATELNÝM přírodním deodorantem, dezinfekční péčí a sprchovými gely.
Nyní více než kdy jindy potřebujeme lidi, jako jste vy, aby nám pomohli mít co největší dopad!

Přidejte se k nám a pomozte rozšířit tento koncept, který má velký význam nejenom pro oceány, ale pro nás všechny.

Proverb Skincare Logo

Zakladatelé, Kirstie a Luke Sherriff se setkali na Oxfordské univerzitě, odkud Luke podepsal profesionální ragbyovou smlouvu a hrál na 11 let ve špičce anglického ragby. Pochopitelně vyvinul oddanost elitnímu zdraví, stravě a pohodě. Jeho kariéra byla doslova založena na potu a blátě.

V roce 2005, když hrál v Harlequins RFC, se seznámil s konceptem endokrinních disruptorů v kosmetických produktech souvisejícím s potenciálním negativním dopadem na výkon novým trenérem fitness a výživy Phil Richards, který pokračoval v trénování Amira Khana a v současnosti Eddieho Halla, The World’s Nejsilnější muž. Jo, jeden jsme mu poslali na test 🙂 Celý tým byl požádán, aby zvážil tělové mycí prostředky a deodoranty, které používal, a nechal si vysvětlit hliník v antiperspirantech. Ty blokují vaše potní kanály a snižují pocení, které je klíčové pro regulaci teploty vašeho těla. Pro Luka a Kirstie to otevřelo „Pandořinu skříňku“ porozumění kosmetickým ingrediencím a přimělo je, aby se pustili do kariéry produkující péči o pleť spolu s ragbyovými a Kirstiinými úspěšnými školami krásy Pinks Academy.

S více než 20 lety zkušeností s pokožkou byla Kirstie uvedena jako nejvlivnější osoba číslo jedna v ročence přirozené krásy „Kdo je kdo“. Vyvinula organický lázeňský produkt, školy krásy a školí terapeuty, aby měli elitní 5* lázeňský dotek v lázních včetně Āman Global Resorts, Cowley Manor a v prvním konceptu kosmetických lázní Johna Lewise. Dvojice vytvořila řadu lázeňské péče o pleť s 65 SKU v Pinks Boutique a 16 SKU pro maloobchodní a lázeňskou léčbu Proverb.

V roce 2019 společnost crowdfundovala svůj Refillable Deodorant. Toto bylo první na trhu ve Spojeném království, ať už naši konkurenti říkají cokoli (!), ale naše velké uvedení na trh v dubnu 2020 jsme odložili. S Covidem jsme se rozhodli, že správnou věcí je soustředit se na prodej naší krásné vonící nelepivé ruky Proverb Hand Dezinfekční prostředek motivovaný naším „one to one“ darem. Od dubna 2020 jsme darovali stovky litrů dezinfekčního prostředku lidem v první linii nebo lidem v hygienické chudobě. Dary zahrnují leteckou záchrannou službu, sociální ochranu dětí a více dětí a škol v nouzi prostřednictvím Hygienické banky. Bylo to těžké rozhodnutí, protože jsme věděli, že odcházíme od toho, abychom byli první na trhu ve velkém měřítku, ale můžete být jen vy a žít svůj příběh a naše motivace pomoci v pandemii pochází z našeho Get Out What You In. životním jádrem.

Spoluzakladatelka přísloví Kirstie vysvětluje: „Prostě to funguje. Tento deodorant je ve složení 3 roky a budete mít verzi 89. Za posledních 15 let jsem vyrobil mnoho produktů péče o pleť a tento je speciální. Stačí se podívat na recenze, které přibývají. Nikde se nespěchalo, nezůstal kámen na kameni, jak je docela zřejmé, pokud deodorant nefunguje, není kam se schovávat. Rozumím pleti, jak reaguje, co se jí líbí a co ne, a tak jsme uvedli na trh sodnou a nebicarbonovou verzi spolu se speciální super citlivou verzí. Naším úkolem byl svatý grál – přírodní deodorant, který funguje, není těžké po něm klouzat jako mnoho přírodních deodorantů, který by mohl fungovat na zpocené sportovce, ale i šíleně citlivou pokožku, který se znovu naplnil a mohl zůstat stabilní a vydržet bez kosmetického obalu. “ Žádný zlý výkon. Dosavadní hodnocení zákazníků zahrnovalo „Toto je Tesla deodorantů“ a „Toto není klasický deodorant; je to něco mnohem lepšího.“

Připojit se k upozornění Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.