f

f

Czech Czech English English Italian Italian Slovak Slovak
retreatment botanics logo

Milujete svou pleť a chcete jí dopřát prvotřídní lázeňskou péči? Objevte oceňovanou australskou značku přírodní pleťové kosmetiky – Retreatment BOTANICS. Překvapí vás svým jedinečným složením a léčivými účinky pro pokožku. Díky pečlivému zpracování přírodních darů se vaše pleť může přirozeně hojit, obnovovat a bude chráněná.

Australskou značku Retreatment BOTANICS založila hvězda filmu Pomáda Olivia Newton-John s kolegyní Trudi Jaye ve spolupráci s týmem odborníků na přírodní péči o pleť.

Vstupte do světa harmonie a hojnosti, kde jsou viditelné výsledky v rovnováze s přírodou. Vysoká koncentrace vitamínů a antioxidantů v kombinaci s bohatými esencemi australské přírody promění péči o vaši pleť v péči o vaši duši. Nechte se unést okouzlující jemností.

Značka Retreatment BOTANICS má certifikaci pro výrobu přírodní kosmetiky bez palmového oleje. Všechny produkty mají certifikaci Vegan, Cruelty Free a Australian Made.

Retreatment Botanics olivia
allcert 2020

„Věřím, že když každý žije a tvoří s principem neubližování, dokážeme znovu vytvořit bohatý, harmonický ráj, o který se můžeme všichni podělit.“

podpis

K nákupu nad 1000 Kč získate vzorek stejné značky dle vlastního výběru.

Připojit se k upozornění Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.