f

f

retreatment-botanics-logo

Milujete svou pleť a chcete jí dopřát prvotřídní lázeňskou péči? Objevte oceňovanou australskou značku přírodní pleťové kosmetiky – Retreatment BOTANICS. Překvapí vás svým jedinečným složením a léčivými účinky pro pokožku. Díky pečlivému zpracování přírodních darů se vaše pleť může přirozeně hojit, obnovovat a bude chráněná.

Australskou značku Retreatment BOTANICS založila hvězda filmu Pomáda Olivia Newton-John s kolegyní Trudi Jaye ve spolupráci s týmem odborníků na přírodní péči o pleť.

Vstupte do světa harmonie a hojnosti, kde jsou viditelné výsledky v rovnováze s přírodou. Vysoká koncentrace vitamínů a antioxidantů v kombinaci s bohatými esencemi australské přírody promění péči o vaši pleť v péči o vaši duši. Nechte se unést okouzlující jemností.

Značka Retreatment BOTANICS má certifikaci pro výrobu přírodní kosmetiky bez palmového oleje. Všechny produkty mají certifikaci Vegan, Cruelty Free a Australian Made.

allcert_2020
Retreatment-Botanics-olivia
CZK Česká koruna
EUR Euro
Připojit se k upozornění Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.