f

f

Czech Czech English English Italian Italian Slovak Slovak

Od té doby, co jsem bojovala s těžkou endometriózou, sledovala, jak můj syn trpí těžkým ekzémem a moje maminka bojuje s rakovinou prsu, jsem si intenzivně uvědomovala, že to, co si dáváme na tělo, je stejně důležité jako to, jak zacházíme se vnitřkem. Vemel je víc než jen péče o pleť, je to značka zdravého životního stylu inspirovaná mou láskou k mým dětem, která jim dává tu nejzdravější a nejjasnější budoucnost spojenou se zdravými návyky.

Vždy se budu snažit vytvářet produkty, které jsou stejně výjimečné a šetrné k planetě, jako jsou zdravé a prospěšné pro vaši pokožku.

Všechny naše produkty jsou vyráběny in-house v srdci Berkshire v Anglii.

Vemel logos Canva 03

Celý étos naší značky je založen na poctivosti.

Všechny naše produkty jsou jemně ovoněné pouze surovými přírodními složkami. Ve Vemel pevně věříme, že parfémy nemají v péči o pleť místo. „Proč tedy nepoužíváme přírodní esenciální oleje,“ můžete se zeptat? Ve spolupráci s předními oborovými posuzovateli jsme se rozhodli říci „NE“ používání esenciálních olejů ve všech našich formulacích, protože jsou považovány za látky dráždící kůži, které mohou vést k alergickým reakcím.

Naše značka je 100% bez plastů, což zahrnuje všechny aspekty našich obalů. Pro naše séra jsme se rozhodli používat hliníkové šroubovací uzávěry a pipetu nabízíme pouze pro první objednávku. Žádáme naše zákazníky, aby pipetu znovu použili pro budoucí nákupy. Věříme v pomoc naší planetě tím, že budeme vytvářet co nejméně odpadu.

Hladký a luxusní pocit z každé kosmetické krabičky, kterou držíte, je způsoben čirým plastovým vnějším povlakem známým jako „laminace“. Vemel tomu řekl „NE“, protože to zabraňuje recyklaci všech krabic. Učinili jsme také vědomé rozhodnutí nepoužívat žádné vnější obaly u některých našich produktů, kde jsme to považovali za životaschopné. Naše skleněné dózy a lahve pocházejí z částečně recyklovaného skla a jsou plně recyklovatelné spolu se všemi našimi biologicky rozložitelnými obaly. Neustále se však snažíme dále zlepšovat recyklovaný obsah všech našich obalů.

Také jsme se vědomě rozhodli nepoužívat esenciální oleje v žádném z našich produktů, protože je všeobecně známo, že jsou toxické pro vodní organismy a mohou mít dlouhodobé dopady na mořské ekosystémy. Jsme odhodláni vytvářet značku, která je ohleduplná k naší planetě!

Agi portrait 2
Připojit se k upozornění Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.