DOPRAVA ZDARMA nad 500 Kč přes PPL parcelshop v období od 22.4 do 28.4.

f

f

Czech Czech English English Italian Italian Slovak Slovak

Maremma Officinalis se narodila v Maremmě, v srdci Toskánska za šustění dubových a akáciových listů, z vůní levandule, šalvěje a rozmarýnu, z barev heřmánku a smylu italského… jednoduše řečeno zrozená z esence.

V Maremmě se zastavil čas kde je příroda divoká a neznečištěná. A přesně tam, mezi vůněmi léčivých rostlin a barvami divokých bylin, na které je přirozeně bohatá, se rodí naše přírodní kosmetická řada.

Tato řada je ručně vyrobená a vypráví o lásce k naší zemi díky použití vzácných za studena lisovaných rostlinných olejů a čistých hydrolátů.

logo maremma removebg preview e1629784981741

Léčivé rostliny a původní divoké bylinky, které používáme, se sklízejí ručně v malých množstvích v Maremmě, při plném respektování období nejlepší sklizně, kdy mají rostliny v sobě nejvyšší koncentraci účinných látek.

Extrakce probíhá bezprostředně po sklizni maceračním procesem, který trvá 60 dní v glycerinu nebo rostlinném oleji, což umožňuje produktům zachovat si své cenné vlastnosti bez jakékoliv změny.

Na naší farmě pěstujeme 1000 olivovníků metodou ekologického zemědělství. Získaný olej je vzácným spojencem pro zdraví a krásu, bohatý na polyfenoly, fytosteroly, chlorofyly, vitamín E a esenciální mastné kyseliny, vlastnosti, které díky lisování za studena zůstávají nezměněny prováděné ve starodávném místním mlýně na olej.

Věříme, že respekt k životnímu prostředí a účinnost mohou být zahrnuty do jednoho produktu, aniž by byl ohrožen, chráněn a vylepšován svět, který nás hostí;

Proto jsme se rozhodli vytvořit udržitelnou, transparentní a kvalitní místní síť s dalšími farmami, které stejně jako my vyrábějí rostlinné oleje, hydroláty a extrakty, pomocí metod ekologického zemědělství: správci místních znalostí a tradic.

Formulujeme a vyrábíme kosmetiku na bázi surovin zcela rostlinného původu, z místního a z ekologického zemědělství – cruelty free (netestováno na zvířatech), vegan a balených ve 100% recyklovatelných a opakovaně použitelných recyklovatelných obalech vyrobených v Itálii s využitím energie z obnovitelných zdrojů.

Návrat k esenciálu, k přirozené péči o tělo, která se poté odráží na mysli a naopak. Vede to k produktům, které jsou formulovány se 100% rostlinnými aktivními složkami a transparentnost je to, co nejprve očekáváme od kosmetiky, která se definuje jako přírodní, a to se snažíme s vášní, péčí a vědomím studovat a vytvářet.

Při objednání 2 produktů od Maremma Officinalis Krém na obličej ZDARMA od 20. do 26. listopadu

Připojit se k upozornění Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.