O nás

Jsme internetový obchod zaměřující se na prodej přírodní a organické kosmetiky.

ELABELA Beauty se zrodila s myšlenkou vrátit se zpět k tomu, čeho jsme nedílnou součástí – k přírodě.

V té se skrývá veškerá moudrost a rovnováha, kterou potřebujeme k udržení pevného zdraví.

Pečlivě vybíráme zahraniční značky, které si stojí za svým kvalitním složením, netestují své výrobky na zvířatech, dělají svou práci s nadšením a udržitelnost pro ně není jenom prázdné slovo.

elabela o nas 0
elabela o nas 1u

Zakládáme si na kvalitě, a proto je pro nás důležité, že naši dodavatelé dbají na správné načasování sběru bylinek, zpracování, a dochází tak k zachování co nejvyšších koncentrací účinných složek v produktech.

Osobně testujeme nabízené produkty a zaměřujeme plnou pozornost na kvalitu všech použitých materiálů i celkového výsledku.

K vytvoření tohoto konceptu mě přivedly dlouhodobé problémy s pletí, které jsem si až později spojila s přecitlivělostí na chemické složky obsažené v běžné kosmetice. S uvědoměním si své hodnoty a toho, že kožními problémy trpí velké množství lidí, jsem si přála najít řešení, které by stálo na kvalitním základu.

ELABELA je více než jenom e-shop. Je to poslání dovést nejenom ženy ke své podstatě a vědomě šířit lásku ke svému já. Je to návrat ke kořenům, k časům, kdy byla přirozenost a opravdovost součástí našich životů.

elabela o nas 2
elabela o nas 3

Zasloužíme si bezpodmínečnou lásku, a proto je tak důležité začít nejdříve u sebe…

Přes kůži dostáváme do těla každý den velké množství látek a je do jisté míry na nás, zda budou prospěšné.

Vybírejme si proto kosmetiku, která nebude škodit našemu zdraví, a pomáhejme našemu tělu vzkvétat, neboť naše tělo je náš chrám.

A protože myslíme úplně na všechny, většina nabízených produktů je vhodná nejenom pro ženy, muže, ale také pro děti a těhotné. Přijdou si na své i ti, kteří vyhledávají sortiment s označením VEGAN.