f

f

Czech Czech English English Italian Italian Slovak Slovak

Romafolli je víc než jen značka: je to spojení osobní vášně, hlubokých znalostí a touhy celostně obnovit zdraví vlasů díky štědrosti přírody.

Naše zakladatelka, Tracey Dobby, nutriční terapeutka, prožila osobní cestu vypadávání vlasů, která začala před více než 30 lety. Tracey, čerpající ze svých odborných znalostí v oblasti nutriční terapie a spolupráce s profesionálním odborníkem na esenciální oleje, vytvořila srdce a duši Romafolli – přírodní, organické a na živiny bohaté vlasové oleje s krystaly.

Silné spojení znalostí a zkušeností Tracey určuje zaměření a vášeň pro Romafolli. Zavázala se získávat ty nejlepší přírodní, organické a účinné vlasové přípravky, které zajišťují kvalitu a účinnost.

A nejde jen o to, co je v našich produktech: jde také o to, jak jsou vyrobeny. Všechny produkty s esenciálními oleji Romafolli jsou profesionálně formulované a ručně vyráběné s láskou v Anglii.

logo_romafolli_popis
Romafolli popis 2

Naším posláním je bojovat proti vypadávání vlasů s použitím pouze přírodních a organických složek, které podporují zdravé, přirozené vlasy...

Připojit se k upozornění Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.