Gua Sha masazni kamen na oblicej z prirodniho ruzeninu5

Hledáte zmizík na vrásky? Vsaďte na Gua Shu

15/11/2022 Off Od admin

Ať už vás trápí jemné vrásky nebo kruhy pod očima, Gua Sha je tu pro vás. Jedná se o tenkou destičku ze specificky tvarovaných kamenů, které mají za cíl prokrvit pokožku a podpořit proudění lymfy v obličeji. Pokud hledáte doplněk ke své péči o obličej, můžete zkusit i přírodní rakytníkové mýdlo, které je bohaté na vitamín C, antioxidanty a pomáhá hydratovat i vyživovat pleť. Samotná Gua Sha masáž pak může být ještě účinnější, pokud ji kombinujete s kvalitními přírodními kosmetickými produkty. Jak provádět masáž a jak vybrat ten správný kámen?

Blaho pro pleť

Ať už jste vzali do rukou Gua sha masážní kámen nebo vibrační masážní váleček, jistě vás brzy ohromí jedinečné výsledky, které po pravidelném používání uvidíte nejen vy, ale i vaše okolí. Pokud však chcete dosáhnout ještě intenzivnějších výsledků, doporučujeme zařadit do své rutiny také sérum. Díky němu se dostaví nejen zmíněné prokrvení pokožky, detoxikace a odstranění nerovností, ale také dostanete důkladnou dávku hydratace a výživy. Proč tedy tyto produkty zařadit do své pravidelné rutiny? Nejen, že se dostaví již zmíněné prokrvení pokožky, ale i její detoxikace a odstranění nerovností. Po použití bude vaše pleť jasnější, uvolněnější (zejména v oblasti obočí či čelisti) a budou se do ní daleko lépe vstřebávat použité produkty a cenné látky v nich obsažené. Pokud chcete dosáhnout ještě intenzivnějších výsledků, doporučujeme zařadit do své rutiny také sérum. Díky němu se dostaví nejen zmíněné prokrvení pokožky, detoxikace a odstranění nerovností, ale také dostanete důkladnou dávku hydratace a výživy.

Klíčem je pravidelnost

V případě zdraví a vitality je vše nutné dělat pravidelně, jinak budou mít výsledky jen krátký efekt nebo žádný ani nepocítíte. To samé platí i v tomto případě a masáž je nutné provádět opravdu pravidelně, a to ideálně dvakrát až třikrát týdně. Nejen, že bude díky tomu vaše pleť zářit, ale bude i mnohem pevnější, hladší a sníží se hloubka vašich vrásek. A to za trochu péče navíc stojí, nemyslíte?

Dělejte to správně

Masáž obličeje pomocí válečků nebo Gua Shi není nijak složitá, nicméně bude vyžadovat menší grif. Před masáží je důležité se dokonale odlíčit a poté nanést olejové sérum, díky kterému bude vybraný produkt dobře klouzat. Poté pomocí delší strany destičky nebo umístěním válečku na pleť začněte s jemnými tahy od středu obličeje směrem ven, v případě brady od jejího středu přes čelist až k uchu a poté dolů po krku. Čelo masírujte ze zdola nahoru a každý tah proveďte minimálně pětkrát, abyste brzy docílili kýžených výsledků.

Do mrazáku ne

V případě Gua Shi koluje nemálo mýtů a jedním z nich je její ukládání do mrazáku či chladničky. Pokud jste už měli nakročeno k lednici, rozhodně zadržte. V případě citlivé pleti tato možnost není nejvhodnější, navíc vám mohou v důsledku velkého chladu popraskat žilky v obličeji. Pokud máte oteklý obličej a dělá vám dobře jemné zchlazení, ochlaďte vybraný produkt proudem studené vody.

Vsaďte na sílu přírody

Gua Sha destičky i válečky jsou vyráběny z mnoha materiálů, nicméně není nad sílu přírody, kterou minerální kameny rozhodně disponují. Vybírat můžete z mnoha druhů kamenů, nicméně my doporučujeme zejména růženín. Proč? Nejen, že je ideální ke zklidnění pleti a útlumu úzkosti, ale i k podpoře sebelásky a vyrovnávání zjitřených emocí.

Láká vás to zkusit, ale nejste si tak úplně jistí, jak masáž provést?  Není třeba hledat návod na internetu, jelikož součástí našeho balení je podrobná uživatelská příručka, která vás provede celým masážním rituálem.  A proto se ničeho nebojte a vykročte na cestu ke zdravější pleti J.