Romafolli, holistická vlasová kosmetika

Romafolli, holistická vlasová kosmetika

13/06/2024 Off Od admin

Anglie je zemí, odkud pochází nejen Bachovy esence, ale i značka Romafolli nabízející holistickou vlasovou péči. Její exkluzivní oleje protkané energií krystalů pomáhají bojovat proti vypadávání vlasů, účinně regenerují pokožku hlavy a udržují ji zdravou.

Vlasy jako odraz našeho vnitra

Vlasy jsou považovány za korunu krásy a hodně toho vypoví nejen o naší osobnosti, ale i o našem zdraví. Jsou totiž odrazem toho, co se děje uvnitř organismu. Zhoršená kvalita vlasů, jejich vypadávání, suchá a svědivá pokožka hlavy, lupy, nebo naopak rychle se mastící vlasy. Všechny tyto potíže mnohdy souvisí s hormonální nerovnováhou či nedostatkem živin, ale může za nimi stát i vcelku banální příčina – nevhodně vybraná vlasová kosmetika.

Úskalí konvenční vlasové kosmetiky

Profesionální šampony na vlasy, ale i další tradiční vlasová kosmetika je častou příčinou problémů s vlasy či pokožkou hlavy. Obsahuje spoustu chemických látek (sulfáty, silikony aj.), které mohou způsobit podráždění či alergické reakce. Přírodní vlasová kosmetika naopak neobsahuje žádné škodlivé chemické složky, a naopak je plná kvalitních přírodních surovin. A nejinak je tomu u značky Romafolli, jejíž celý sortiment nově najdete v našem e-shopu.

Seznamte se se značkou Romafolli

Tracy Dobby je nejen nutriční terapeutka, ale především žena, která se sama potýkala s vypadáváním vlasů. Již před více než 30 lety, proto začala tuto problematiku studovat a své nabyté znalosti postupně spojila s poznatky odborníků na přírodní esenciální oleje. Odtud to pak byl už jen krůček ke vzniku značky Romafolli, která nabízí luxusní, ručně vyráběnou vlasovou kosmetiku zaměřenou na pokožku hlavy. Spojuje v sobě vlastní vášeň, hluboké znalosti a touhu pečovat o vlasy celostně, za pomocí darů přírody.

Zajímavost: Název značky „Romafolli“ vznikl ze dvou slov, a sice „aroma“ (aromaterapie, esenciální oleje) a „folii“ (vlasové folikuly).

Unikátní vlasové oleje Romafolli

Udržitelná vlasová kosmetika Romafolli je zcela zaslouženě ověnčena řadou prestižních světových ocenění. Všechny pečující produkty obsahují pouze 100% přírodní a organické aktivní látky. Jsou vyrobeny na bázi výživných rostlinných olejů nasycených energií krystalů a obohacených o éterické oleje. Velmi účinně regenerují pokožku hlavy a zlepšují růst vlasů i jejich celkovou kvalitu, což se nám potvrdilo i při našem vlastním testování. A který z olejů Romafolli si vybrat?

  • Obnovující směs olejů na pokožku hlavy – je vhodná na jemné, řídnoucí či vypadávající vlasy. Pomáhá posilovat vlasové folikuly a vytvářet vlasová vlákna, prokrvuje pokožku hlavy a obnovuje zdraví vlasů i jejich přirozený růst.
  • Stop vypadávání vlasů – je ideálním řešením při nadměrném vypadávání vlasů způsobeném stresem, nevhodnou stravou či hormonálního změnami. Obsahuje kofein blokující DHT a skvěle doplní dámský i pánský šampon proti vypadávání vlasů.
  • Vyživující a růstový olej na pokožku hlavy a vlasů – hluboce vyživující olej, který vyrovnává, vyživuje a prokrvuje pokožku hlavy. Kromě toho podporuje zdravý růst vlasů během stresových období, změn životního stylu nebo hormonálních změn.
  • Noční olej na vlasy a pokožku hlavy – regenerační směs olejů bohatá na živiny, která během noci stimuluje růst vlasů. Zmírňuje stres, navozuje duševní pohodu a současně pomáhá zlepšovat kvalitu spánku.
  • Zklidňující tonikum na šupinatou pokožku hlavy – olej, který vám nahradí šampon se selenem. Přináší totiž úlevu od svědění vlasové pokožky a podporuje růst vlasů. Vhodný při výskytu suchých lupů, šupin nebo problémů souvisejících s plísněmi.
  • Aktivátor prokrvení pokožky hlavy – obsahuje mentolové esenciální oleje s chladivým účinkem, které zlepšují krevní oběh a zvyšují průtok krve v pokožce hlavy.

Masáž hlavy, klíč ke zdravým vlasům

Chcete růst svých vlasů podpořit na maximum? Pak do své beauty rutiny zařaďte také pravidelnou masáž pokožky hlavy. Použít k tomu můžete masážní kartáč Romafolli. Posiluje krevní oběh v pokožce a okysličení vlasových folikul, pomáhá eliminovat napětí a podporuje zdravý růst vlasů. S každodenním rozčesáváním vám pak pomůže ručně vyřezávaný nefritový hřeben Gua Sha Jade Krystal. Aktivuje meridiánové dráhy, podporuje relaxaci a současně pomáhá eliminovat padání vlasů tím, že zlepšuje krevní oběh v pokožce hlavy. Oba pomocníky můžete používat jak spolu s vlasovými oleji, tak samostatně.